Hakkımızda

Resim Yapı

Bünyesinde birçok şirket bulunduran iki köklü firma İndet İnşaat ve Terminal Yapı ortaklığında kurulan Resim Yapı ve Gayrimenkul AŞ olarak, en büyük odak noktamız kentsel dönüşüm kapsamındaki bina yenileme projelerinde aktif olarak yer almaktır.

Öncelikli çalışma alanımız Anadolu Yakası Bağdat Caddesi olmuştur. Ana faaliyet alanlarımız arasında kat karşılığı inşaatla birlikte gayrimenkul geliştirme ve turizm yatırımları bulunmaktadır.

Bağlı kuruluşlarımız bugüne kadar Türkiye’de ve yurt dışında birçok konut, hava alanları, boru hatları, sanayi tesisleri, oteller ve spor kompleksleri gibi büyük projelere başarıyla imza atmışlardır.

İş ortaklarımızın tecrübesini ve gücünü arkamıza alarak dürüstlük, güven ve kalitede devamlılık ilkeleri üzerine kurulmuş şirketimizin en büyük hedefi, her zaman için koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

HİZMET ALANLARIMIZ

Konut Projeleri
Güzel şehrimiz İstanbul'da eski, depreme dayanaksız, ömrünü tamamlamış binaların
yıkılarak yerine şık, lüks, kullanışlı ve sağlam yapıların inşaası süreçlerini içeren
kentsel dönüşüm kapsamında, Anadolu Yakası başta olmak üzere çeşitli elit ilçe ve
semtlerde konut sakinlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek yaşam
alanları inşa ediyoruz.

Alt Yapı
1989'dan beri faaliyet gösteren ve grup şirketlerimizden biri olan İNDET, kurulduğu günden beri doğalgaz boru hattı, çelik konstrüksyon yapılar ve kapsamlı tesisat projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Üst Yapı
TERMİNAL YAPI, özellikle askeri altyapı işleri ve endüstriyel tesisleri olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanında uzmanlaşmıştır. 100`ün üzerinde proje zamanında ve bütçesine uygun olarak başarıyla tamamlanmıştır. Ercan Havaalanı, Şanlıurfa (GAP) Havalimanı, Elâzığ Havaalanı...

Turizm Projeleri
Çeşme, Bodrum, Marmaris başta olmak üzere hem butik otel hem de 4 ve 5 yıldızlı lüks otel projelerine imza atan grup şirketlerimiz, turizm cenneti ülkemizde yatırımlarına hızla devam etmektedir...

SMS İLE BİLGİ AL